After sales service

After sales service

Juba vanad eestlased teadsid rääkida, et mis liigub, see kulub. Et tehnika püsiks töövõimeline, on vajalik selle regulaarne ülevaatus, kontroll ja hooldus. Varakult avastatud kõrvalekallete likvideerimine vähendab seadme ootamatu rikke võimalust. Rikke kõrvaldamine on soodsam ning seadme aktiivse kasutuse iga pikeneb. Hooldame kõiki meie poolt paigaldatud seadmeid ning pealisehitusi. Koostöös kliendiga püüame leida lahenduse ka konkureerivate ettevõtete poolt paigaldatud pealisehituste hooldamiseks.

Korraliste hoolduste käigus tuvastatakse võimalikud vead ning likvideeritakse need. Ootamatuste korral soovitame oma probleemiga pöörduda meie pädevate spetsialistide poole – see aitab kokku hoida aega ja raha. Meie käime regulaarselt tehnika arenguga kaasas, samuti on meil tootjate tehniline tugi ning meie töötajaid koolistatakse regulaarselt. Me panustame meeskonna ja töövahendite arendamisse, tagamaks parimad võimalikud tingimused kiireks ja edukaks tööks. Remondime veokitele paigaldatud hüdrosüsteeme ja pealisehitusi ning nende komponente ja lisaseadmeid sh hüdrokraanad, konksliftid, tagaluuktõstukid, furgoonid, hüdrosilindrid jne.

Tehnika ekspluatatsioonis on väga oluline töökindlate varuosade kiire saadavus mõistliku hinna eest. Tegeleme igapäevaselt sellega, et tagada oma klientidele parimad tingimused tehnika käigushoidmiseks.

Contact us and together we will find the most suitable solution!