Menüü

KES ME OLEME?

Go Craft on pika ajalooga ja pidevalt arenev ettevõte. Tegutseme veokite pealisehitiste ning militaartehnika valdkonnas. Töö meie juures on täis erilist energiat, mis realiseerub tähendusrikastes projektides. Meie spetsialistid on oma alal tegijad. Me projekteerime ning ehitame sõidukeid, veokeid ja militaarmasinaid. Väärtustame meeskonnana tulemuslikkust, professionaalsust ja koostööd. Meie inimeste teadmised ning oskused elektris, hüdraulikas ja inseneerias aitavad meil luua terviklikke lahendusi. Meid kõiki ühendab kirg inseneeria ja tehnika vastu.

MIKS VALIDA GO CRAFT?

 PANUSTAME TÄHTSATESSE VALDKONDADESSE

Sinu töö on unikaalne ning täis põnevat eneseteostust veokite pealisehitiste ning militaarmasinate ümberehituses, moderniseerimises ja remondis. Saad rakendada oma teadmisi ja arendada oskusi põnevates projektides. Sinu töö tulemust tunnetavad Eesti inimesed oma igapäevaelus.

TOETAME TÖÖTAJATE ARENGUT

Toetame kõigi töötajate – nii kogenud professionaalide kui alustavate spetsialistide – arengut. Pakume ametialaseid taseme- ja täiendkoolitusi ning sisseelamisel väljaõpet kohapeal. Siin saad Sa areneda ja ettevõtte arengus kaasa rääkida.

MEIEGA ON SUL STABIILNE TÖÖ

Oleme osa kodumaisest Go Groupi kontsernist. Crafti kogemused ulatuvad enam kui 25 aasta taha. Tegutseme mitmel ärisuunal ja see aitab meil ettevõtte riske maandada. Oleme usaldusväärne tööandja, kes suudab tänu pikaajalistele lepingutele tagada stabiilse töövoo.

HOOLIME TÖÖTAJATE HEAOLUST

Sinu töökeskkond areneb pidevalt. Sulle on tagatud vajalikud kaasaegsed töövahendid. Lisaks asume hästi ligipääsetavas asukohas – võid tööl käia nii ühistranspordi kui jalgrattaga. Pakume oma töötajatele tervisekindlustust või sporditoetust. Säilitame reservväelastele õppuste ajaks sissetuleku.

LIITU TOETAVA MEESKONNAGA

Meie töötajad on öelnud, et kohtleme kõiki võrdselt ning arvestame nende soovide ja vajadustega. Saame enda rõõmudest ja muredest alati rääkida. Meie meeskonnas on igaühel oluline roll ning Sa ei ole kunagi üksi – me toetame üksteist.

VABAD TÖÖKOHAD

LUKKSEPP I Tallinn

Kandideeri siit

RASKETEHNIKA PROJEKTIJUHT I Tallinn

Kandideeri siit

TÖÖTAJATE LOOD

“Go Craftis on ägedad masinad, superkollektiiv ja põnevad väljakutsed. Vaatamata sellele, et tegeleme pikaajaliste projektidega, ootab siiski iga päev ees mõni üllatus ning kiiret lahendamist vajav olukord. Siin saab ennast proovile panna ning töö käigus pidevalt midagi uut juurde õppida.” 

Reni Raudla, militaarvaldkonna projektiinsener

“Mulle meeldib mu töös see, et saan siin oma kätega ehitada ja remontida suuri uhkeid masinaid. Iga päev on uus ja huvitav. Go Craftis on head ja toetavad kolleegid, keda mina saan samaväärselt vastu toetada, olgu nendeks siis minuga õlg-õla kõrval töötavad mehaanikud või juhid.”

Karl Johannes Duuberg, pealisehitiste elektrik

“Go Craftis töötamine pakub mitmekülgseid väljakutseid, kuna tegu on väga eriliste masinate ja seadmetega ning väga erinevate klientidega. Valmivad masinad on mõneti ainulaadsed ning iga valmis saanud projekti üle saan uhkust tunda. Kogu ettevõtte töökeskkond on edasipüüdlik ja motiveeriv.”

Tormis Saar, tegevjuht

“Minu töö on mitmekülgne ja huvitav, sest sellise tehnikaga ei ole võimalik kusagil nii lihtsalt kokku puutuda. Suur privileeg on antud tehnikaga tegeleda ja olla ettevõtte arengu juures.”

Arno Eller, militaarmasinate mehaanik

“Go Craftis on äge töötada, sest siin on sõbralik ja toetav meeskond, huvitavad projektid ning kaasaegsed ja mugavad töötingimused. Nii kontor kui tootmispool on uus ning asuvad ühes majas. Autot saab parkida kinnisel territooriumil, kuigi siia saab mugavalt tööle käia ka jalgrattaga. Tööandja on sisemiste protsesside osas töötajate suhtes avatud ja läbipaistev, võimaldab käia temaatilistel messidel Euroopas, korraldab huvitavaid meeskonnaüritusi ning pakub tervisekindlustust või sporditoetust. Samuti investeerib Go Craft arenguprojektidesse, et luua oma töötajatele veelgi paremat töökeskkonda.”

Sergei Baikov, militaarvaldkonna projektiinsener

LIITU MEIEGA!

Leia omale tööpakkumiste seast sobiv ja kandideeri julgelt. Juhul kui meil hetkel töökuulutusi väljas pole, aga sul on kirg tehnika ja inseneeria vastu, siis saada oma sooviavaldus ja CV mulle. Vabade kohtade tekkimisel võtan Sinuga ühendust. Huvi ja küsimuste korral olen hea meelega valmis vastama.

Anneli Alpius, personalijuht