Meist

AS GoCraft on juhtiv ja tuntud militaar- ja raskeveokite looja ja hooldaja. Oleme veokitele pealisehitusi valmistanud ja paigaldanud juba üle 20 aasta Eurokrafti kaubamärgi all.

Me loome ja hooldame militaar- ja raskeveokeid, et meie kliendid saaksid teostada logistikat, hooldada ja arendada taristut, kaitsta riiki.

Oleme rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõte – meie professionaalsust ja usaldusväärsust tunnistavad tehnikamaailma tipptaseme tegijad. Pakume väga head hinna ja kvaliteedi suhet ning meil on lai tarnijate võrgustik.

Meil on tehniliselt pädev, motiveeritud ja teotahteline meeskond, kel on soov klientide soove mõista ning neid efektiivselt, paindlikult ja tähtaegselt realiseerida.

2021. aastal laiendasime oma tegevust militaarsektorisse, võites Eesti kaitseväe suurhanke – tegu on suurima kodumaise kaitsetellimusega. Meile annab see tunnistust tööde kõrgest tehnilisest tasemest, kvaliteedist ja usaldusväärsusest.

Alates 26. juulist 2021 koondasime selguse ja lihtsuse huvides kõik AS Ühinenud Depoode tegevusvaldkonnad ühtse Go Crafti kaubamärgi alla, rõhutades sellega ühtlasi kuuluvust suure ja usaldusväärse kodumaise Go Groupi kontserni koosseisu.

Meie põhimõtted ja eesmärgid:

1
Seisame hea selle eest, et meie kliendid saaksid probleemideta teostada logistikat, hooldada ja arendada taristut ning kaitsta oma riiki.
2
Oleme alati tulemusele orienteeritud ja pühendunud püstitatud eesmärkide saavutamisele.
3
Meie meisterlikkus pärineb pidevast arengust ja teadmiste ning kogemuste ammutamisest. Hindame elukestvat õpet.
4
Väärtustame meeskonnatööd, ühiseid tegemisi, positiivset ellusuhtumist, ausust, läbipaistvust, usaldust ning sõbralikkust.
5
Püüdleme alati ressursside mõistliku kasutamise ja suurema efektiivsuse poole. Tegutseme eesmärgipäraselt ja hindame saavutatud tulemust.