Menüü

MEIST

Go Craft on Eesti juhtiv militaarmasinate ja raskeveokite looja ja hooldaja. Veokite pealisehitusi oleme valmistanud ja paigaldanud juba üle 20 aasta. Paljud Eestis ringi sõitvad eriotstarbelised masinad on loodud just meie tootmisüksuses. Militaarsuunal on meil au anda oma panus kaitseväe võimekuse edendamisse, teostades soomustehnika ümberehituse ja elukaare toetuse töid. Peame oma missiooniks aidata klientidel teostada logistikat, hooldada ja arendada taristut ning kaitsta Eesti riiki.

MEESKOND

Igal tegevussuunal on oma ala professionaalidest koosnev teotahteline ja motiveeritud meeskond, keda ühendab kirg tehnika vastu. Mõistame klientide vajadusi ning realiseerime neid efektiivselt, paindlikult ja tähtajaks. Meie juures leiavad väljakutset ja mitmekülgset rakendust insenerid, projekteerijad, tehnikud, elektrikud, keevitajad ja maalrid.

SERTIFIKAADID

Meie tegutsemisvaldkonnad nõuavad häid inseneriteadmisi ja praktilisi oskusi, tagamaks tehtu vastavuse nõuetele. Kvaliteetse töö teostamise kinnituseks on meile väljastatud mitmed sertifikaadid, millest igapäevastes tegevustes juhindume: ISO 9001, IS0 14001, ISO 3834-2 ning AQAP 2110.

MEIE JUHTPÕHIMÕTTED

Lähtume oma igapäevases tegevuses kvaliteedi- ja keskkonna-alasest ehk lõimitud juhtpõhimõttest, sotsiaalse vastutuse juhtpõhimõttest ning töötervishoiu ja -ohutuse põhimõttest.

TUNNUSTUSED JA TOETUS

Oleme panuse eest riigikaitsesse pälvinud mitmeid tunnustusi: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuselt “Aasta arendushanke partner 2021”, Eesti Kaitsetööstuse Liidult “Aasta kaitsetööstusettevõte 2021” ning Kaitseministeeriumilt „Riigikaitsjate toetaja 2023″ ja “Riigikaitsjate toetaja 2024” hõbetasemel. Toetame järjepidevalt sõjaveterane, olles Sinillekampaania „Anname au!“ suursponsor alates aastast 2022.

KUULUME KONTSERNI

Go Craft kuulub eestimaisel kapitalil põhinevasse Go Groupi kontserni, mille viis peamist tegevussuunda on ühistransport, raudtee, riigikaitse, kinnisvara ja turism. Kontsern on jagunenud 18 aktiivselt tegutsevaks ettevõtteks ning meid on siin kokku üle tuhande.