Menüü

TOOTED

Go Crafti kallurkastid

Go Craft projekteerib ja toodab ise erinevat tüüpi kallurkaste. Valmistame nii kolme külge kui vaid taha kallutavaid kaste. Nende valmistamiseks kasutame alumiinium- või terasprofiile ning nõudlikumates tingimustes töötamises ka Hardox teraslehte. Meie valmistatud kallurkaste võib ohtralt silmata eelkõige maanteehooldusveokitel, mis annab tunnistust Go Crafti toodete optimaalseimast lahendusest ning heast vastupidavusest.

Go Crafti esisaha tõukeplaadid

Go Craft valmistab ja paigaldab veokitele FIN-tüüpi esisaha tõukeplaate sõltumata nende margist või mudelist.

Go Crafti madelkastid

Valmistame ja paigaldame veokite madelkaste vastavalt tellija soovile, lähtudes sõidukist ning tehtava töö iseloomust. Üldjuhul valmistame madelkastid terasraamile, mille peale kinnitame kasti põhjaks veekindla ja libisemisvastase kattega vineeri. Küljeported valmistame enamasti alumiiniumprofiilist. Samas on võimalik välja töötada ja teostada teisi lahendusi. Meie jaoks ei ole võõras ka näiteks pikendatavate kastide ehitus jms lahendused.

Rasco soolapuisturid

Horvaatia tootja Rasco d.o.o. soolapuisturite valik algab 0,6 m³ puisteaine mahuga puisturitest väikeveokitele ja traktoritele ning ulatub veokitele paigaldatavate kuni 12 m³ punkri mahuga. Tootevalik ja nende konfiguratsioonid on väga laialdased ning võimaldavad leida iga töö jaoks optimaalseima lahenduse. Suurema osa puisturitest saab varustada ka lahuse paakide ning selle etteandesüsteemidega. Valikus on ka kombipuisturid, kus lisaks kuivaine puistamisele saab seda eelniisutada või ka ainult lahust laotada. Lisavarustusena on võimalik lisada lahuse laotuslatt või kasutadagi vaid lahuse laoturit koos pihustuslatiga. Puisturite tööd juhitakse lihtsa ja vastupidava EPOS juhtpuldi kaudu, mida on võimalik hõlpsalt integreerida ka Eestis levinuimate GPS jälgimissüsteemidega. Vajadusel on puisturitele võimalik lisada autonoomne hüdraulikasüsteem. Tootevalikus on ka järelveetavad puisturid ja peenralaoturid.

Rasco poomniidukid

Horvaatia ettevõtte Rasco d.o.o. toodetavad poomniidukid paistavad silma oma lihtsuse ja tugevuse ehk teisisõnu kasutusmugavuse ja vastupidavuse poolest. Rasco poomniidukite spekter algab universaalse väikeveokile MUVO sobituvast niidukist, valikuga traktori tagarippesse sobivatest mudelitest kuni traktori raamile kinnitatavast, muljetavaldava kuni 10 m haardeulatusega niidukini.

Rasco multifunktsionaalne väikeveok Muvo

Multifunktsionaalne, efektiivne, lihtne, mugav, vastupidav, suurepärase manööverdusvõime ja läbivusega väikeveok MUVO on tõhus töövahend iga tänavahooldusega tegeleva ettevõtte jaoks. Väikeveokiga kasutatavate tööriistade nimekiri on muljetavaldav, sest nende abil on võimalik kitsastes oludes kiiresti ja efektiivselt teostada praktiliselt kõik vajalikud hooldustööd, sealhulgas lume lükkamine, libedustõrje, prügivedu, kuivpuhastus koos prahiimuriga, survepesu, teeservade niitmine jne. Enam kui 30 aastat MUVO arendust on leidnud tunnustust 40 riigis kus seda suurepärast masinat oma üle 80 lisaseadmega täna kasutatakse.

Rasco tänavakoristusmasin LYNX

Tänavakoristuseks loodud, harjade ja imuriga varustatud masin LYNX on täna saadaval nii diiselmootoriga kui ka täielikult elektrilise versioonina. Kompaktne, kuid samas 2 m³ suuruse konteineriga varustatud tööloom oma modernse välimuse ja ergonoomilise juhikohaga ei jää kellelegi märkamatuks. LYNX’i ehitamisel kasutatav uusim tehnoloogia, sellest tulenev efektiivsus ja funktsionaalsus on viinud tänavakoristuse täiesti uuele tasemele.

T.A.M. konksliftid

Itaalia ettevõtte T.A.M. on pika ajaloo ja suurte kogemustepagasiga konkslift-seadmete tootja. Tootevalikus on seadmed erineva kaalukategooria veokitele nii tsiviil- kui militaarsektori tarbeks. T.A.M. konkslift-seadmeid iseloomustavad eelkõige nende mitmekülgsus, kasutusmugavus ja vastupidavus. Seadmete käitamiseks on võimalik valmistada nii pneumaatilisi kui elektrilise juhtsüsteeme või ka nende omavahelisi kombinatsioone. T.A.M. on kindel valik kliendile kes hindab mugavust ja töökindlust.

Succi konksliftid

Itaalia ettevõtte Succi valmistab seadmeid peamiselt vanametalli käitlemiseks ning tema poolt toodetavad konkslift-seadmed on sellest tulenevalt tõsised tööloomad. Oma olemuselt lihtsad ja vastupidavad konkslift-seadmed on sobilikud tööks nõudlikes ning rasketes oludes.

PM hüdrotõstukid

Hüdrotõstukite maailma premiumklassi kuuluva ning üle maailma tuntud Oil & Steel gruppi kuuluva PM Group’i toodangut iseloomustab suur mudelivalik, vastupidavus, jõudlus, ohutus ja kasutusmugavus. PM hüdrotõstukid on kindel valik efektiivsust, ohutust, vastupidavust ja kasutusmugavust hindavale kasutajale.

Ing. Bonfiglioli hüdrotõstukid

Itaalia tootja Ing. Bonfiglioli hüdrotõstukite valikut iseloomustab lihtsus, vastupidavus ning soodne hind. Väga sobilikud lahendused eelkõige jäätmekäitluses, põllumajandsuses, teedeehituses jms valdkondades tegutsevatele kasutajatele.

MaxiLift hüdrotõstukid

MaxiLift hüdrotõstukite tootevalik sobib suurepäraselt väiksemate veovahenditele paigaldatavateks tõsteseadmeteks. Peamiselt ongi MaxiLift´i hüdrotõstukid kasutusel 500-3500 kg kandevõimega sõidukitel. Kompaktsed ja soodsad hüdrotõstukid on saadaval nii manuaalse kui raadiojuhtimisega.

Anteo tagaluuktõstukid

Itaalia tootja Anteo tooteportfellist leiab erinevas konfiguratsioonis, suuruses ja tõstevõimes tagaluuktõstukeid, külguksetõstukeid, pealesõidurampe, invatõstukeid jms. Anteo tooted on väga hea kaalu/tõstevõime suhtega ning mitmekülgse lisavarustuse võimalustega. Lai mudelivalik võimaldab leida optimaalse lahenudse igale vajadusele.

Jurop vaakum- ja veepumbad

Jurop on maailmas üks juhtivatest vaakumpumpade tootjatest. Tootevalikus on lisaks vaakumpumpadele ka pumbad heitvee ja vedelate bioloogiliste jäätmete käitlemiseks. Suurepärane sortiment ja lai tootevalik võimaldab leida lahendusi nii mobiilseteks kui ka statsionaarselt paigaldatavateks lahendusteks. Lisaks pumpadele on Jurop’i tootevalikus vee- ja kanalisatsioonitöödeks ning vedelate jäätmete käitlemiseks vajalike mobiilsete seadmete ehitamiseks, renoveerimiseks ning rekonstrueerimiseks vajaminevad osad, sh mitmesugused voolikutrumlid, tsüklonid, kaitseklapid, summutid, lukud jms.

Nuova ConTec survevee seadmed

Nuova ConTec survepesu otsikud on vee- ka kanalisatsioonitööde juures asendamatud töövahendid. Lai tootevalik võimaldab leida sobiliku tööriista igaks otstarbeks ning ükski kanalisatsiooniummistus ei ole enam kunagi probleemiks. Lisaks survepesuotsikutele on ettevõtte tootavalikus mitmesugused lisaseadmed kanalisatsiooni hooldustööde lihtsustamiseks.

Pratissoli veepumbad

Üle maailma tegutseva Interpump´i kontserni puuluva ettevõtte Pratissoli kõrgsurve veepumbad on suutelised tekitama veesurvet kuni 1600 bar’i või tagama tootlikkust kuni 2660 l/min. Ehkki meie Go Craftis kasutame Pratissoli pumpasid eelkõige vee- ja kanalisatsioonitööde ning tänavapesu suunitlusega veokite ehitamisel, võimaldab selliste ekstreemsete parameetritega toodete lai valik leida igaühele just tema töö spetsiifikast ja vajadustest lähtuva lahenduse.

Uraca survevee seadmed

Saksamaa ettevõtte Uraca innovaatiliste lahendustega surveveepumbad on hea valik kliendile kes hindab uuenduslikku tehnoloogiat ja Saksa kvaliteeti. Uraca kõrgsurve veepumbad leiavad kasutust vee- ja kanalisatsioonitrasside hooldamises, tänavapuhastuses, vesi-liivapritsi töödel ja mitmel pool mujal, kus puututakse kokku kõrgsurvevee tarbimisvajadusega.